Elite Home

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Kindvriendelijk

  • Rolstoeltoegankelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Met autoverhuur en Wi-Fi in de kamers, ligt het het comfortabele Elite Home Tuy Hòa hotel in Tuy Hòa, binnen 5 minuten wandelafstand van ban tang. Dit hotel beschikt over 11 kamers met uitzicht op de stad en biedt een bagage-opslag aan.

    Dit hotel in Tuy Hòa heeft een eersteklas ligging op 3 km van Cầu Đà Rằng. Elite Home Tuy Hòa is te bereiken vrij dicht bij Cho Phuong 7. De Nhan Toren ligt op 25 minuten wandelafstand van deze accommodatie en kan bezocht worden door gelovigen en toeristen. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Tuy Hoa op 10 minuten rijden.

    De allergievrije kamers bestaan uit een patio en een kleedruimte en bieden wi-fi en een flatscreen TV met satellietzenders, samen met een minibar. Een bidet, een inloopdouche en een wastafel evenals een haardroger en handdoeken zijn ook in de kamers inbegrepen. De moderne badkamers zijn voorzien van een haardroger en handdoeken, evenals een bidet, een inloopdouche en een wastafel.

    Er is een bar op het terras aanwezig. Het bargedeelte omvat een terras. Vietnamese gerechten worden aangeboden bij Truc Coffee, gelegen in de buurt van Elite Home hotel.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 12:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Elite Home Tuy Hòa

    De allergievrije kamers bestaan uit een patio en een kleedruimte en bieden wi-fi en een flatscreen TV met satellietzenders, samen met een minibar. Een bidet, een inloopdouche en een wastafel evenals een haardroger en handdoeken zijn ook in de kamers inbegrepen. De moderne badkamers zijn voorzien van een haardroger en handdoeken, evenals een bidet, een inloopdouche en een wastafel.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Elite Home Tuy Hòa Faciliteiten foto Elite Home Tuy Hòa Macro Details foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto
    Standaard Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 25 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Elite Home Tuy Hòa Andere info foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Badkamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto
    Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Zakenleven foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Interieur foto Elite Home Tuy Hòa Restaurant foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Macro Details foto Elite Home Tuy Hòa Interieur foto Elite Home Tuy Hòa Keuken foto
    Suite met een Queen Size Bed

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Elite Home Tuy Hòa Macro Details foto Elite Home Tuy Hòa Wastafels foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Zakenleven foto Elite Home Tuy Hòa Macro Details foto Elite Home Tuy Hòa Interieur foto Elite Home Tuy Hòa Wastafels foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Interieur foto Elite Home Tuy Hòa Badkamer foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 70 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +
    Elite Home Tuy Hòa Macro Details foto Elite Home Tuy Hòa Interieur foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Faciliteiten foto Elite Home Tuy Hòa Keuken foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Interieur foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 70 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +
    Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Keuken foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Badkamer foto Elite Home Tuy Hòa Macro Details foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Bedden foto Elite Home Tuy Hòa Keuken foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Elite Home Tuy Hòa Andere info foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Macro Details foto Elite Home Tuy Hòa Badkamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto
    Budget Double Kamer

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Keuken foto Elite Home Tuy Hòa Bedden foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto
    Studio met een Queen Size Bed

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Elite Home Tuy Hòa Badkamer foto Elite Home Tuy Hòa Keuken foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto
    Studio met een Queen Size Bed

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Elite Home Tuy Hòa Interieur foto Elite Home Tuy Hòa Badkamer foto Elite Home Tuy Hòa Hostel Bedden foto Elite Home Tuy Hòa Interieur foto
    Deluxe Double Kamer

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Elite Home Tuy Hòa Interieur foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Kamer foto Elite Home Tuy Hòa Interieur foto
    Deluxe Double Kamer

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Elite Home Tuy Hòa

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Elite Home Tuy Hòa

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Zijn er voorzieningen in Elite Home hotel voor gasten met een handicap?
      Elite Home hotel komt tegemoet aan de behoeften van gasten met speciale behoeften en biedt badkamers voor gehandicapten, kamers met faciliteiten voor gehandicapten en rolstoeltoegang aan.
    • Biedt dit hotel in Tuy Hòa een verhuurservice?
      Gasten hebben de mogelijkheid om auto's te huren direct bij dit hotel in Tuy Hòa.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Elite Home Tuy Hòa